29.05.2019      369      Комментарии к записи Прикормка для ляща отключены
 

Прикормка для ляща

Прикормка — це половина успіху (якщо не більше) вашої риболовлі. До неї треба ставитися з…


Прикормка — це половина успіху (якщо не більше) вашої риболовлі. До неї треба ставитися з особливою увагою. Напевно, правильно говорять, що підгодовування — справа творча. Один з рецептів прикормки.

Спочатку варимо пшоняну кашу: 1 кг крупи висипаємо в 3 л води, доводимо до кипіння, добавляємо 0,5 чайної ложки солі і 5 столових ложок цукру.

Ще вам знадобляться панірувальні сухарі, насіння коноплі, ріпаку,  льону та соняшнику, гречка, геркулес — ці інгредієнти треба підсушити на гарячій сковороді і перемолоти «в пил» в кавомолці.

Відношення складових прикормки: на 300 г пшона припадає 500 г сухарів, 2 склянки конопель, по 1 склянці ріпаку, льону, гречки, соняшнику, геркулеса, а також коріандр і кориця на кінчику чайної ложки.

Все це ретельно перемішуємо (замішувати всі елементи необхідно безпосередньо на водоймі), щоб не було грудок, додаючи потроху води (бажано з водоймища). Консистенція вашої суміші повинна бути така, щоб зліплені з неї кульки розміром з апельсин при закиді в місце лову не розбивалися об воду, а досягали дна, і вже там розпадалися.

Добре додати трохи дрібного мотиля і опариша чи рубаного хробака. Можна потроху експериментувати і з фірмовими прикормками.

Также читайте  Армейские баулы по выгодным ценам

Об авторе: Ярослав