18.02.2015      1172      0
 

ФІДЕРНІ ОСНАСТКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ФІДЕРГАМ

В попередній публікації ми розглянули що таке фідергам (фідерна резина), та визначили його безсумнівні переваги….


В попередній публікації ми розглянули що таке фідергам (фідерна резина), та визначили його безсумнівні переваги. Як же використовувати його на практиці? Виготовлення фідерної оснастки із застосуванням фідергам досить просте. Розглянемо кілька прикладів застосування .

Патерностер і петльова оснастка з використанням фідергам

В таких фідерних оснащеннях як асиметрична і симетрична петля, глухий патерностер або патерностер з петлею Гарднера, фідергам служить сполучною ланкою між основною оснащенням і повідцем. Довжина вставки може бути від 3 до 20 і більше сантиметрів. Чим довша вставка, тим більше будуть згладжуватися ривки риби, але і підсікти рибу буде важче. Що стосується сходів риби і обриву снасті, то їх не спостерігалося ні при коротких, ні при довгих вставках. Вибираючи довжину амортизатора під себе, можна поекспериментувати. Перед риболовлею підготувати кілька вставок різної довжини і, застосовуючи їх для своїх умов ловлі, знайти більш оптимальний варіант.

Для приготування вставки, потрібно на кінцях відрізка фідерної гуми зробити петельки за допомогою подвійного вузла. Для більшої надійності, вузли можна закрити кембриками, в цьому випадку, перед в’язкою другої петлі, потрібно «наживити» їх на гумку. З основним оснащенням фідергам з’єднується методом «петля в петлю».

Оснастка з фідергам

fider3

Оснастка in-line з використанням фідергам

Використання фідергам, в якості основи оснастки фідера можливо в In-Line монтажах. Для виготовлення такої оснастки знадобиться відрізок фідерної гуми довжиною 30 см. З одного боку цього відрізка прив’язується вертлюжок для кріплення до основної жилки. Потім по черзі нанизується кембрик для приховування вузла, за ним стопор, потім вертлюжок із застібкою, для кріплення годівниці і ще один стопор. На другому кінці гумки подвійним вузлом робиться петелька для з’єднання з повідцем методом «петля в петлю».

Также читайте  Базовые/основные методы оснастки "Фидера"

fider2 fider1


Об авторе: Евгений