22.05.2019      387      Комментарии к записи Блиск елементів оснастки зі свинцю отключены
 

Блиск елементів оснастки зі свинцю

Часто свинцеві елементи рибальських оснасток що продаються на ринку мають яскраво виражений блиск, наприклад свинець…


Часто свинцеві елементи рибальських оснасток що продаються на ринку мають яскраво виражений блиск, наприклад свинець щойно купленої годівниці, чи тягарця. Я переконаний, що такий блиск не просто зайвий, а таки дуже шкідливий для успішної ловлі. Стараюся не купувати таких. Шукаю, такі ж елементи без блиску. Але трапляється, що ціна на такі речі може бути значно вищою, навіть в два три рази, або просто потрібних не має. Тому звичайно зацікавився питанням як можна позбутися блиску свинцю.

І так, існує багато різних способів. Спробую описати, як мені здається, найбільш відповідні, і які мають найбільшу кількість позитивних відгуків.

1.Виявляється існують спеціальні термопорошки для свинцю, які надають їм певного кольору. Поширені кольори — коричневий, сірий, зелений.

2.Деякі рибалки радять спочатку пофарбувати свинець чорним фломастером, або чорною фарбою. Чому для початку? Тому, що свинець з часом темніє, а цей спосіб (фломастер, фарба) просто маскує блиск поки він сам по собі не зникне.

3.Можна навести конкретний спосіб з використанням оцту та марганцівки: в оцтову кислоту (не розчин) опускаємо свинцеву деталь на добу, далі цю ж деталь опускають на добу в насичений розчин марганцівки. Після просушування свинцеві деталі, оброблені таким чином, здобуваю бордовий матовий колір. Деякі рибалки стверджують, що перший етап з оцтовою кислотою можна ігнорувати і відразу опускати свинець у марганцівку.

4.Варити свинцеві деталі в цибулинні (як великодні яйця).

5.Кузбасс лак будь-якого потрібного кольору. Сама ідея начебто непогана, але єдиний момент — запах, що звичайно не допоможе при ловлі риби. Мине чимало часу поки запах лаку вивітриться. Може можна чимось замінити?

6. Використання аерозольного балончика з чорною акриловою фарбою.

Также читайте  Ловля судака зимой


Об авторе: Ярослав