10.11.2013      215      0
 

Два центнери свіжої риби відібрали у браконьєрів на Хмельниччині

Правоохоронці Хмельниччини затримали «на гарячому» рибалок, які ловили рибу сітками. Чоловіки стверджували, що 8 рибальських…


800663m

Правоохоронці Хмельниччини затримали «на гарячому» рибалок, які ловили рибу сітками. Чоловіки стверджували, що 8 рибальських сіток вони закинули, щоб наловити риби для власних потреб.

Правоохоронці проводили рейд по виявленню браконьєрів. Близько 10 години вечора на річці Смотрич у Городку вони помітили підозрілого чоловіка, який ловив рибу за допомогою рибальської сітки. Згодом був затриманий і його спільник.

— Порушниками виявились чоловіки 22 та 27 років, жителі сусіднього Ярмолинецького району. Серед незаконного улову були щуки, коропи, карасі, судак, білий амур. Всього наловили риби близько двох центнерів, – розповідає інспектор дозвільної системи Віктор Оздоба.

Слідчі встановили, що зловмисники завдали істотної шкоди навколишньому природному середовищу на загальну суму 23 тисячі 644 гривень. За такі дії передбачена кримінальна відповідальність за статтею 249, згідно з якою правопорушникам загрожує стягнення в розмірі від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі строком до 3 років.

Всю рибу працівники міліції передали у Лісоводський будинок-інтернат.

Также читайте  Як подалати відсутність клювання в період літньої спеки

Об авторе: Евгений

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *